Google Pixel 4 / XL Duvar Kagıtları İndir (APK)

0
50

Google Pixel 4 Xl sızdırılmış ve pixel 3 teki gibi bir temaya sahip olması bekleniyor. XDA Geliştiricileri SADECE bir tema apk olarak sizlere ücretsiz sunuyorçforum üyesi Pranav Pandey, böylece Android 7 veya daha üst sürümleri çalıştıran yani telefonlarını Pixel 4 temaya sahip olan bir uygulama geliştirdi.Tüm ARM 64 cihazlarına yükleyebilirsiniz.

Yeni duvar kağıtları her cihazda tam olarak çalışmayacak. Birincisi, yalnızca Snapdragon işlemcilerde işlevseldir, bu nedenle Exynos veya Kirin yonga setlerine sahip telefonlar sıkıntı çıkabilir.; daha eski veya daha zayıf Qualcomm donanımlı cihazlarda da gecikme olabilir. Birincisi, geliştirici, uygulamayı eski telefonlarla uyumlu hale getirmek için Android 10’daki Ambient Display desteğini devre dışı bırakmak zorunda kaldı, ancak bu özelliğe sahip en son işletim sistemi sürümü için ekstra bir APK yayınlamayı düşünüyor.

alimatlar
– Paket adı farklı olduğundan önceki Piksel Duvar Kağıtlarının yerini almaz. Böylece, tüm duvar kağıtlarını (Pixel, Pixel 2, Pixel 3 ve Pixel 4’ten) birlikte yükleyebilirsiniz. 1. Önceki bir apk’nü kaldırın, aksi takdirde imza çakışması meydana gelir. 2. apk altından indirin. 3. Herhangi bir dosya yöneticisini kullanarak veya adb kullanarak normal bir uygulama olarak kurun. 4. Farklı canlı duvar kağıtları arasından seçim yapın. Duvar Kağıtları> Canlı duvar kağıtları. – Bazı cihazlarda / ROM’larda (Samsung gibi),canlı duvar kağıtları ayarlamak içinlütfen Google Duvar Kağıtları’nı yükleyin. – Bazı cihazlarda, konum izninin manuel olarak şu şekilde yapılması gerekir: Ayarlar> Uygulamalar> Piksel duvar kağıtları 19> İzin> Konum.tüm duvar kağıtlarını (Pixel, Pixel 2 , Pixel 3 ve Pixel 4’ten ) birlikte yükleyin . Herhangi bir dosya yöneticisini kullanarak veya adb kullanarak normal uygulama olarak yükleyin . Samsung , vb.) Lütfen aygıtları kurun , konum izninin manuel olarak verilmesi gerekir: Uygulamalar > Piksel duvar kağıtları 19> İzin> Konum.

Google Pixel 4 / XL Duvar Kagıtları İndir mwk için tıklayınız.

forum.xda yayınlanan sayfayı inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz